royal studio

Dermotrychologia

DERMOTRYCHOLOGIA to nauka o naturalnej pielęgnacji skóry głowy i włosów. Zajmuje się ona leczeniem anomalii występujących na skórze głowy. Trycholog po postawieniu diagnozy i znalezieniu przyczyny wypadania włosów wskazuje Pacjentowi najlepszy sposób leczenia.

Choć na rynku dostępnych jest dziś wiele preparatów do pielęgnacji włosów, brakuje odpowiednich środków do skóry głowy. A tymczasem to od jej kondycji zależy stan naszych włosów. Wśród najczęściej występujących dolegliwości są: wypadanie i scieńczenie włosów, łupież, łojotok, swędzenie, podrażnienie oraz łojotokowe zapalenie skóry głowy. Za tymi przypadłościami stoją takie przyczyny jak stres, zanieczyszczone środowisko, zła dieta, problemy hormonalne. Kondycja włosów wskazywać może na inne dysfunkcje organizmu. Diagnoza i konsultacja z trychologiem pozwoli zdiagnozować problem i wybrać optymalną metodę kuracji. Samodzielne próby poszukiwania odpowiednich preparatów może tylko pogorszyć kondycję włosów. Opierając się na naszym doświadczeniu i wiedzy możemy Państwu zarekomendować konsultacje ze specjalistami Kapyderm. Czasami wystarczy krótki wywiad z Pacjentem i badanie, by wykryć nieprawidłowości w pielęgnacji, mające niekorzystny wpływ na włosy i skórę głowy.

DERMOTRYCHOLOGIA opiera się na profesjonalnej diagnozie skóry głowy i włosów. W badaniu wykorzystywana jest mikrokamera powiększająca obraz aż 200 razy. Wyniki badania widoczny jest na monitorze. Pozwala ono wykryć problemy, z jakimi boryka się nasza skóra głowy oraz określić kondycję mieszków włosowych. Kiedy diagnoza jest już postawiona, specjalista w naszym salonie ustala odpowiedni rodzaj zabiegów leczniczych, bazując na preparatach dermotrychologicznych Kapyderm. Już po kilku kuracjach widoczne są efekty. Jeśli jest taka potrzeba, można skierować Pacjenta na dodatkowe badanie takie jak analiza pierwiastkowa włosa, badania hormonalne czy test na nietolerancję pokarmową.

royal studio
MASZ PROBLEM Z NADMIERNYM WYPADANIEM WŁOSÓW?
NIE CZEKAJ
JUŻ DZIŚ UMÓW WIZYTĘ W NASZYM ZAKŁADZIE.

ZAPRASZAMY

ul. Łokietka 7/10
wejście od Bogusława
70-255 Szczecin
tel. 691 26 26 37
biuro@royal-studio.pl
pon. - pt.: 10:00 - 19:00
sob.: 09:00 - 15:00